Author: m***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute 🥰 My daughter will love it!
Màu sắc: Màu be
Kích thước: Một cỡ
Price: 52.300₫
Original Price: 95.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Beige |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oval |
| Style | Cute |
| Chiều cao | 15 cm |
| Chiều dài | 21 cm |
| Chiều rộng | 7 cm |
| SKU | sb2402234890858765 |
Author: m***u
Date:
Review: Very cute 🥰 My daughter will love it!
Màu sắc: Màu be
Kích thước: Một cỡ
Author: c***o
Date:
Review: So feminine and cute! I’ll use it always!
Màu sắc: Màu be
Kích thước: Một cỡ
Author: c***o
Date:
Review: Everything Sanrio is always so cute !
Màu sắc: Màu be
Kích thước: Một cỡ
Author: z***t
Date:
Review: Good quality, exactly as pictured.
Màu sắc: Màu be
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm